Чи "потрібно" робити те, що "потрібно"?(UA)

in Team Ukraine7 days ago

Привіт друзі. Сьогодні зранку хочеться підвести невеликий підсумок того, як вдалось провести вихідні. Складно сказати на що це буде схоже, думаю це повідомлення буде в форматі фрірайту. Як не як, буду писати про що думаю без чіткої теми.


Раніше я не розумів, як це, коли розповідали що на вихідних втомились не менше ніж під час трудових буднів. На цих вихідних я це відчув. Після вечора мужиків в п’ятницю, з самого ранку я відправився з родиною до батьків дружини за 200+ кілометрів. Субота пролетіла в шаленому ритмі. В неділю я вирушив зворотну дорогу, по шляху отримав додаткові клопоти від своїх батьків. Вдома така ж втомлена дружина, яка потребувала допомоги по господарству. Нічне завершення написання статті і от уже ранок. Сьогодні увечері дружина знову на чергуванні а я проведу вечір з сином.


IMG_20210213_153428.jpg


Ніби все добре, але на фоні такої зайнятості і інтенсиву виникає логічне бажання побути на одинці і трішки відпочити. Якщо бажання побути на одинці я можу частково реалізувати на роботі, використовую вільний час на релакс. То, відпочити я планую сьогодні увечері з сином за переглядом наших покемонів, в яких ми вже дібрались до 94 серії.


В принципі, я описую банальні рутинні речі, які трапляються чи траплялись у житті кожного. Речі коли ми несвідомо починаємо злитись на все, через те що нам «потрібно» багато всього зробити і одночасно хочеться відпочити. В такі моменти, наймудрішим рішенням для мене буде задати собі питання, чи справді мені «потрібно» те що «потрібно», чи можливо «потрібно відпочити»?


Ось така от дилема виникла у мене сьогодні. Напевно я оберу провести сьогоднішній день із мінімальним навантаженням в спробі максимально відпочити, а там можливо і з’являться сили і на роботу. Дякую всім, хто знаходить час підтримувати та читати мої повідомлення.


image.png


Без имени1.jpg


Sort:  

Keep up the good work

Thank you!!!

хороший вопрос. очень часто как раз и не надо...

Радует, что это начинает доходить до меня, хоть и не очень быстро.

У складні, "інтенсивні" часи завжди кажу сама собі, що треба просто пережити цей день/тиждень, а далі буде легше. Бажаю вам, щоб таки вдалося трохи відпочити найближчим часом.

Дякую, напевно ваші побажання десь були почуті і вчора я зміг не тільки нічого не робити, а щей отримувати від цього задоволення, а бурчати і злитись, що не вистачає часу :)

Great content buddy

Congratulations @cranium! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You distributed more than 73000 upvotes.
Your next target is to reach 74000 upvotes.

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Power Up Day - March 1st 2021 - Hive Power Delegation
Hive Tour Update - Communities