Як і чому я використовую @ua-pomoter? (UA)

in Team Ukraine7 days ago

Привіт друзі. Сьогодні я розповім що таке @ua-promoter і те, як його можна використовувати. Звісно, разом із власним прикладом використання. Повідомлення буде не тільки інформативним, а ще й об'ємним, тому запасаємось терпінням чи чашечкою зігрівального напою.


andruto.jpg


Почну з найголовнішого. @ua-promoter стартував ще в далекому березні 2018 року на блокчейні STEEM виключно з метою підтримки української спільноти. В березні 2020 року, як і більшість україномовних активних користувачів @ua-promoter перебрався на новий блокчейн #HIVE, що утворився після 23 форку STEEM. З моменту створення служби підтримки, і по сьогоднішній день @ua-promoter проявив себе як ЧЕСНИЙ прекрасний сервіс підтримки як української спільноти, так і інших користувачів HIVE.

ТАК, @ua-promoter працює не тільки з українцями (хоча, саме українці мають найбільше переваг і бонусів), а і з будь-якими іншими користувачами HIVE. Для участі головним являється використання тегу UA або публікація в спільноті Team Ukraine


image.png


Всю інформацію стосовно всіх можливостей @ua-promoter ви можете легко знайти на його сайті - https://ua-promoter.com/. Я не збираюсь дублювати інформацію слово в слово, я просто перерахую всі можливості із деякими поясненнями. І так, Що може @ua-promoter?

  • Зручно зберігає інформацію про #HIVE у вигляді посилань на освітні відеоролики HIVE-School.

image.png


  • Допомагає в створенні нових облікових записів. Після створення облікового запису HIVE через @ua-promoter на такий аккаунт надходить бонусне делегування в розмірі 20 HIVE POWER.

image.png


  • Активно підтримує блогерів. Тут хочу зупинитись трішки детальніше і пояснити чим @ua-promoter відрізняється від різних бустерів яких було так багато в 2018-2019 роках на STEEM блокчейні.
   З найбільших відмінностей ще майже відсутня плата за підтримку. Для початку достатньо відправити @ua-promoter 0,001 HIVE або 0,001 HBD і в мемо вказати логін користувача, від якого ви дізнались про сервіс @ua-promoter. Після цієї простої дії ви отримаєте право на підтримку @ua-promoter на протязі 30 днів.
   Щоб далі продовжувати право на підтримку достатньо відправляти на адрес @ua-promoter 0.5 HIVE 1 раз на 30 днів.
   І щоб “назавжди” (якщо взагалі буває такий термін) отримати право на підтримку свого блогу від @ua-promoter, достатньо делегувати всього 200 Hive Power.

image.png


  • Дає інвесторам (тим хто делегував Hive Power і не публікує повідомлень) щотижневі девіденти в розмірі 13-18% річних. банкам такі відсотки навіть не снились.

image.png


Перед продовженням я розповім, як я використовую (точніше почав використовувати сервіс @ua-promoter в останній час. Все почалось з того, як я вперше помітив, що мої кураторські винагороди м'яко кажучи нижчі за середні. Все через те, що дуже часто я підтримую ті повідомлення, які майже не мають шансів потрапити в топові повідомлення і часто уже в той момент, коли за повідомлення вже проголосувала основна маса користувачів. І от, щоб не так було “обідно” втрачати потенційні кураторські винагороди я вирішив делегувати частину своєї HIVE Power до @ua-promoter. Зараз я делегу 50% своєї HIVE Power (біля 8000). Це дозволяє отримувати мені вагому підтримку для своїх повідомлень і дає значно більше (не можу порахувати наскільки, але ...опою відчуваю, що більше) ніж я би міг отримувати за рахунок кураторських винагород. До того ж, це непоганий вклад що допомагає @ua-promoter давати іншим користувачам “трішки” більшу підтримку.


  • Партнерська програма, що мотивує розповідати про сервіс іншим користувачам.

image.png


  • Вбудований обмінник, що дозволяє швидко та легко обміняти HIVE на іншу криптовалюту і навпаки.

image.png


  • Робота з Kuna Сode, що дозволяє швидко обміняти HIVE на цифровий еквівалент гривні на криптовалютній біржі Kuna і навпаки.

image.png


  • Свій discord чат, де можна безпосередньо запитати розробників сервісу @ua-promoter все, що Вас цікавить - https://discord.gg/9UyaHcRx5w

P.s. Дане повідомлення написано спеціально для конкурсу від @ua-promoter базуючись на власному досвіді використання сервісу із 2018 року.


image.png


Без имени1.jpg


Sort:  

Nice dear

Thank you!

Keep working hard

Thank you!

Вітаю, ви написали вичерпний та інформативний пост, не скопіювавши все з правил користування ua-promoter, цікаво було читати, хоч я і так все знав))

Дякую, напевно впорався з головним завданням - написати "цікавий" пост!

Думаю, що так!

Congratulations @cranium! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You have been a buzzy bee and published a post every day of the week

You can view your badges on your board and compare yourself to others in the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Check out the last post from @hivebuzz:

Hive Tour Update - Communities
Hive Tour Update - Advanced posting