Задоволення (UA)

in Team Ukraine6 days ago

Привіт друзі. Після вчорашнього дня релаксу, сьогоднішній ранковий інтенсив сприймається вже не так емоційно значимо. Рутинна робота – рутинною роботою, а написати своє ранкове повідомлення на блокчейні HIVE це вже як ритуал, що дозволяє поставити жирний плюсик біля виконання однієї з найважливіших справ на день. Після написання цього повідомлення, вже значно простіше, ніби наступає відчуття що день вже прожито не даремно.


Вчора я розмірковував над Чи "потрібно" робити те, що "потрібно"? ы вирішив, що відпочинок, коли цього справді хочеться і час проведений з сином, можуть бути значно «потрібнішими» за інші «потрібні» речі. Тому, прийшовши вчора з роботи я поставив перед собою одне завдання – «насолоджуватись відпочинком і часом, що я проводжу з сином». Можливо це звучить, чи виглядає дещо смішним, але не так просто відкласти справи і перестати думати про них, а просто насолоджуватись і відпочивати. Мені в десятки разів простіше завершити все заплановане, а потім тільки відпочивати.


IMG_20210213_162341.jpg


В супереч песимістичним очікуванням вчора видався чудовий вечір. Найголовніше, що я майже забув про справи і дійсно насолоджувався часом проведеним з сином. Фото вище зроблено на позаминулих вихідних, коли я також намагався розслабитись і отримувати задоволення.


Аналізуючи все описане приходжу до висновку, що треба вчитись «розслаблятись і отримувати задоволення». Цікаво усвідомлювати, що за пів життя цих простих речей, часто безцінних я так і не навчився робити. Усвідомлення є, справа за практикою. Дякую всім, хто знаходить час передивлятись мої повідомлення.


image.png


Без имени1.jpg