(UA) HiveUa Charity

in Team Ukraine2 years ago

Light Blue Vintage Etsy Shop Icon 1.png

Поспілкувавшись із небайдужими учасниками спільноти ми вирішили зробити цей цікавий, відповідальний та дуже важливий для спільноти крок. Робити добрі справи - важливо для карми, а також для впізнаваємості бренду Hive і Hive UA. Наша задача спільними зусиллями збирати кошти для підтримки усіляких ініціатив, а яких саме буде обирати саме спільнота та ініціативна група.

Отже зустрічайте нашу ініціативну групу:

Ініціатор проекту @rollie1212 та автор челенжу #rolliemusicfromatoz
Куратор Chary @cranium
Куратор @teamukraine - @gengua
Криптобіржа @cryptex24

Хочете долучитися до ініціативи - пишіть ваші думки \ ідеї в коментарях!

долучитися до збору коштів можна:

  • надіславши будь-яку суму на гаманець @hiveuacharity
  • зробити @hiveuacharity бенефіціаром до вашого посту, встановивши будь-який відсоток
  • написати пост із хештегом #chary i офіційним хештегом ініціативи #hiveuacharity про нашу ініціативу та надіслати токени CHARY на гаманець @hiveuacharity в Hive Engine
  • поділитись цим постом

обираємо фонд для співпраці:

Sort:  

Hi @hiveuacharity,

could you please translate this into english?
(I know now what it means, but for the others).

Regards, Achim

We definitely Will!

ви максимально круті 🖤
з задоволенням приєдналась до цієї чудової ініціативи! але є біда, визначатись в подібних голосуваннях досить важко, віддаю свій голос номеру 2 хоча з радістю підтримала би обох. і маю з цього приводу питання/ідею. виникло це все ще вчора, коли цей допис з'явився. можливо хтось подібним зацікавиться, а може і сама викрою час для цього.
як відомо, у кожної людини загалом свої пріоритети в плані благодійності (та і в будь яких питаннях), хтось хоче допомогти тваринам, хтось дітям, хтось дорослим і так далі.
от мені просто стало цікаво, чи не буде заперечувати правилам Chary і Team Ukraine, наприклад, розширення активних учасників благодійників так би мовити.
поясню на прикладі. якщо я правильно зрозуміла, то можна ж писати дописи із тегами #chary, якщо вони стосуються благодійності та виконується умова перерахування токену сюди, на благодійність, а не для власних цілей?
так, як це все планується і для благодійності, і для впізнаваності бренду HIVE та Team Ukraine, якщо хтось дуже сильно хоче допомагати за допомогою HIVE або фонду, котрий тут опиниться на другому місці, або альтернативному, то чи можливо, наприклад, втілити таку модель, як:
учасник, котрий вирішив комусь допомогти постить про це дописи або на своїй основній сторінці, або щоб відділити все використовує додатковий (профільний) акаунт. ну, наприклад, я створюю акаунт для бездомних тварин, публікую цікаву інформацію направлену на допомогу певним організаціям, акумулюю токени, перераховую на hiveuacharity від імені якого і відбувається донат у вибраний автором фонд.
для того, щоб все було максимально чесно можна взяти модель 50 на 50, де або половина нарахувань з кожного допису, або всі 100% нарахувань з кожного другого допису йдуть в фонд hiveuacharity та перераховуються у вибрану ком'юніті організацію, а все інше у вибрану контент кріейтором. ну або цей момент можна обговорити більш детально та продумати, як правильно все зробити :)

я тут продумую все на ходу і вже разів 10 редагувала текст, прастіті якщо щось вийде сумбурно

що це нам дає?
по-перше підтримка hiveuacharity та Hive UA в плані просування HIVE у маси та розширення тем благодійності, щоб кожен бажаючий міг це втілити, якщо він хоче і буде цим серйозно займатись.
йдем далі, так як ми охопимо більшу кількість людей з різних напрямків, то і прихід нових користувачів буде швидшим, як мені здається. більше ніж впевнена, у кожного є якісь волонтери за якими вони слідкують в інших соц.мережах, котрі займаються добрими справами і яким ми допомагаєм фіатом. а ще вони в своєму роді блогери, у них є активна та досить велика публіка.
а тепер уявимо ситуацію на прикладі акаунту про який я написала вище. зібрала я певну сумму токенів, перерахувала сюди після чого зв'язалась з засновником фонду чи найактивнішим волонтером і сказала, що так і так, ці кошти було зароблено на такій-то платформі за рахунок того, що монетизували контент і ви можете робити аналогічно. все, що вам потрібно це зареєструватись та почати розповідати про свою роботу, життя і робити все те, що ви робите у своїй основній мережі.
я гадаю такий метод краще подіє, щоб залучити когось на HIVE тому, що ти одразу показуєш, що це все реальність, а не просто розповідаєш "у тебе є можливість заробляти на контенті - приєднуйся". люди у нас дуже скептично налаштовані на все нове, ну блін, моя кохана людина не вірила в криптовалюту допоки не отримала подарунок, котрий я купила виключно за зароблену крипту 😂
і це я тепер не про те, щоб всі бігли використовувати виключно Chary чи перетворювали HIVE у біржу благодійності, а і про основний токен платформи, ведення своїх блогів та можливість розповісти про свою діяльність більшій кількості людей.
також далі можна отримати сюди підписників наших волонтерів пояснивши їм, як все працює. ну тобто пояснюєш все волонтеру, а він такий каже своїм активним юзерам "приходьте любі мої підписники ось сюди, розкачуйте свої акаунти, робіть все, що і робили до цього, а потім підтримуйте там мій акаунт, щоб допомогти мені у моїй справі благодійності".

це от та думка, що одразу виникла в голові після того, як прочитала про ініціативу, тому вирішила озвучити та поділитись. раптом вона надихне когось на ще більш прикольну тему, котру можна втілити )

2

Congratulations @hiveuacharity! You have completed the following achievement on the Hive blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You received more than 10 upvotes. Your next target is to reach 50 upvotes.

You can view your badges on your board And compare to others on the Ranking
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

To support your work, I also upvoted your post!

Support the HiveBuzz project. Vote for our proposal!

Зараз скину перший транш на @hiveuacharity